Zaujalo ma #1

Prvá tohtoročná nádielka toho najlepšieho, čo som tento týždeň prečítala a objavila na webe:

Túto knihu mám na poličke už pekných pár mesiacov, ale až Tánina skvelá recenzia mi pripomenula, že už by bol najvyšší čas si ju prečítať. Nie je zima to najlepšie obdobie na to, aby sme si do života vniesli trošku viac pohody a hygge? (My book world)

Milujem objavovať blogy, ktoré sú inšpiratívne, krásne a nabité pozitívnou energiou. A Luckin Recipe for 30s je presne taký. Už teraz sa teším na ďalšie články a prírastky do jej krásneho eshopu Almarka . (Recipe for 30s)

Po novom roku som doslova zhltla knihu Prečo sme sa vlastne rozišli? od Liane Moriraty, momentálne som sa vrhla na Zaľúbenú hypnotizérku od tej istej autorky, a tak už teraz netrpezlivo čakám na slovenské vydanie jej poslednej knihy, Kto je bez viny. V tieto krátke zimné dni je to naozaj perfektné čítanie na večer do postele!

Už teraz sama viem, ako sa dokáže budúca mama odviazať v oddelení s detským oblečením (náš drobec bude môcť ísť hneď po narodení robiť modela pre F&F :D), a tak ma Martinin článok o nakupovaní vecičiek pre bábätko celkom pobavil. A zároveň poskytol kopu užitočných tipov. Nech už s nami tehotenské hormóny robia čokoľvek, praktickosť je to najdôležitejšie slovo, ktoré si treba zapamätať :). (Coudy’s Cookies)

Ak máte po vianočnom prejedaní sa chuť na niečo zdravšie, ale stále úžasne chutné a tak trošku dekadentné, tieto čokoládové muffiny s červenou repou môžu byť presne to orechové. Ja osobne si pečenie s cviklou chcem odskúšať už poriadne dlho, a tento recept vyzerá naozaj fantasticky (len ten kokosový olej radšej vynechám 🙂 ) (Mon café blog)

A na pripomenutie, môj editoriál na január a zamyslenie nad tým, kam by som tento blog chcela do budúcna smerovať.

Krásny prvý januárový víkend!

Ilustračné foto

1 Comment

  1. Moc děkuji za zmínku a jsem ráda, že článek pobavil i přinesl nějakou tu inspiraci:). To nakupování je vážně šílenost a i teď čas od času koupím obleček maximálně tak na fotku:D No jo no:D

Write A Comment